Kooperativa připravila speciální asistenční služby pro...

cestovatele

Cestujete do zahraničí vlastním vozem a přemýšlíte, jak se co nejlépe pojistit? Určitě nezapomeňte na cestovní pojištění KOLUMBUS…a k němu Vám nyní pojišťovna Kooperativa nabízí i speciální krátkodobé asistenční služby pro Vaše vozidlo. Služby, které Vám zaručí bezstarostnou cestu na dovolenou.

A to i v případě, že jiné pojištění vozidla u Kooperativy nemáte!!!

„Naši klienti v létě velmi často cestují do zahraničí vlastním vozem. Proto jsme se snažili připravit produkt, který jim na cestách může pomoci. Nejedná se o klasické havarijní pojištění, ale o asistenční službu, která jim v případě nehody nebo poruchy zajistí potřebnou pomoc, tedy opravuodtah nebo zapůjčení náhradního vozidla. Naprosto výjimečné jsou služby náhradního řidiče pro cestu zpět do ČR, pokud by se řidič posádky zranil a nemohl pokračovat v jízdě“, říká Václav Runštuk z Úseku pojištění motorových vozidel.

Asistenční službu HOLIDAY si klienti mohou sjednat od 2. 7. 2012 na všech obchodních místech pojišťovny Kooperativa. Je určena pro osobní a užitková vozidla do 3 500 kg a klienti si jej mohou sjednat ke krátkodobým smlouvám cestovního pojištění (max. 30 dní). Asistence je dostupná po celé Evropě. Cena je rozdělena podle délky pobytu v zahraničí, do 10 dní včetně zaplatí klient 280 Kč, od 11 do 30 dní včetně je pojistné 440 Kč. Platnost je shodná s platností cestovního pojištění.

Za několik stokorun získají klienti v případě poruchy nebo havárie jistotu na cestách v podobě následujících služeb:

  • příjezd a odjezd zásahového vozidla s odbornou posádkou;
  • práce mechanika po dobu 60 min zdarma;
  • nocleh v hotelu pro celou posádku vozidla (pokud je reálná šance opravy vozidla do 48 hod);
  • odtah vozidla do místa bydliště klienta v ČR nebo do autoservisu v místě jeho bydliště (nepodaří-li se vozidlo opravit do 48 hod) a zapůjčení náhradního vozidla na 5 dní zdarma;
  • poskytnutí náhradního řidiče na cestu zpět do místa bydliště klienta (v případě klientovy nezpůsobilosti k řízení motorových vozidel).

 Zdroj:www.opojisteni.cz